← Tagasi kõikide postituste juurde

Endasse vaatamise aeg on käes – vaata, mis sinu jaoks küpseb

Sügisel tehakse hoidiseid sisse ja hoidiste tegijad on sageli sellises eksperimenteerivas meeleolus, et panevad jõhvikamoosile kaneeli juurde või õunamoosile apelsine või kurgipurki mõne terava pipra. See viimane juhtub meie peres kindlasti kui me kunagi kurke sisse teha otsustame. Täna pigem vist paneks piprapurgile ühe kurgi maitseks juurde. See selleks, mina olen ka sügiseses eksperimenteerivas meeleolus ning teen oktoobris-novembris erinevaid katsetusi selles vallas, kuidas inimesi nende kasvamises paremini toetada. Allpool pakun sulle selleks välja kolm põnevat võimalust.

Tule ja löö kaasa, sellest kõigest on võimalik vaid enda jaoks võita. Seda muidugi eeldusel, kui sa tahad endasse vaadata ning oled ukse juba vähemalt irvakile lükanud, ning oled valmis igast asjast kasvamiseks jõudu ammutama.

Tule vaata nädala jooksul läbi tööakna endasse

TASUTA VÄLJAKUTSE!


25.-30. oktoobrini on sul esmakordselt võimalus läbida väljakutse, mille käigus iga päev end läbi tööakna natuke paremini tundma õpid. Esimesel viiel päeval saad Facebooki vahendusel ülesanded, mida ja kuidas jälgida, koos vajalike töölehtedega, ning kuuendal päeval kohtume zoomis, et võtta see teadmine kokku ja oma tuleviku heaks tööle panna. Väljakutse eesmärk on aidata sul vajalikud märkamised kokku koguda, et saaksid teadlikumalt oma tänast tööd kujundada või tulevikutööd valida.

Sa võid osaleda ka siis, kui sa praegu parasjagu ei tööta, sest märkamisi on võimalik saada ka kõigist meie muudest tegevustest. Annan paralleelselt sobivaid täiendavaid ülesandeid ka selleks puhuks.

Uuri lähemalt ja registreeru siin 6-päevane tasuta väljakutse läbi tööakna endasse vaatamiseks

Kui oled registreerunud, leia Facebookist väljakutse grupp ja liitu sellega.

Kutsu ka sõber kaasa, koos on mõnusam. Teadlikkust pole kunagi liiga palju.

Lisaks loosin kõigi osalejate vahel välja ka 3 TASUTA ca 1-tunnist tööalase profileerimise vestlust, mille järel saad endale kirjaliku profiili, milline sa töökontekstis oled, kuidas töötad ja millest motiveerud.


Novembri alguses saab tööalast kompassi seadistada Tartus


Kui tavaliselt toimuvad tööalase kompassi seadistamise retriidid Tartust väljas ja ööbimisega, siis seekord katsetan linnaretriidi formaati, kus kolme päeva jooksul saad endasse süüvida samamoodi, kuid ööbimise eest vastutad ise. 5.-7. novembrini kohtume Tartu kesklinnas StartupHUBis ja mujalgi, et läbi tööakna ennast iga kandi pealt uurida ning alles siis oma tööalane kompass ära seadistada.

Süvitsiminekut toetab väike grupp (retriidil on korraga vaid 4-6 inimest), harjutused ning mini-coachingusessioonid. Retriidi tulemus sõltub sellest, mida kõike tööga seonduv sulle tegelikult näidata tahab. Kui lähed protsessiga kaasa, hoiad silmad lahti ja märkad enda seest kerkivat, saad asuda lahendama praegu kõige akuutsemat teemat. Võibolla on selleks töö, aga võibolla hoopis lähisuhe või suhted lastega või iseendaga. 

Ideede genereerimise osa oli super, näitas kätte, et tegelikult on võimalusi palju ja inimene ei tohiks ühte kohta kinni jääda. (M)

Võtan kaasa parema oskuse avatult ja kogu südamega kuulata, ilma ühtegi lahendust pakkumata. Võtan kaasa selgema arusaama enda väärtustest, piiravatest uskumustest ja nende ümberpööramisest. Rohkem enda väärtustamist ja tingimusteta armastamist. (Liis)

Uuri lähemalt kodulehelt!


Tahad oma mõtlemises muutust luua?

Tule NLP-sessioonile!


Vajad mõne oma elus hetkel aktuaalse olukorra mõistmiseks uut vaatenurka, sest see praegu tekitab segadust või kerib peas ega lase sul edasi liikuda? Olgu selleks siis olukord töö juures või mõnes sulle olulises suhtes – kõik sobib.

Tahad aru saada, kus sa mingi teemaga seoses oma elus praegu oled ja kuhu liikuda tahad? Selle süsteemse meetodiga saad põhjalikult mõne oma hetkel sind kiusava probleemi pulkadeks lahti võtta, et mõista, mis olukord täna on ja mida sa soovid ning leida enda seest lahendamiseks vajalikud ressursid ja kavandada edasine tegevus.

Tahad luua negatiivsete mõtete asemel konstruktiivseid? Kas su peas räägib keegi vahepeal negatiivseid mõtteid, mis takistavad sul edasi liikumast? Ma pole tähtis. Ma raudselt ei saa hakkama. Teen ennast kindlasti lolliks. Kardan ebaõnnestumist. Ma ei usu, et paremaks läheb. See on mentaalne ümberlülitus, kus kujundame su negatiivse mõtte ümber konstruktiivseks, tegeleme ühe mõttega korraga.

Tahad tugevdada mõnd uskumust, mis sind edaspidi kanda võiks? Selle meetodi aluseks on tahe uskuda. Aga see tahe tähendab, et sa päriselt veel ei usu. Käime samm-sammult ruumis liikudes läbi need etapid, mis aitavad kasvatada valmisolekut valitud uskumus endasse vastu võtta.


Otsustasin sel sügisel NLP meisterpraktiku kursust alustades, et iga õppesessiooni järel pakun välja portsu 1:1 sessioone, mille käigus õpitud tehnikaid kohe inimeste aitamiseks rakendan. Esimese sessiooni järel jäin ootamatult meid juba paar aastat ümbritsevasse haigusesse, nii et see lubadus jäi pisut ootele. Nüüd aga läheb lahti.

Registreeru allpool oleva lingi kaudu, kirjuta, millist küsimust enda jaoks lahendada tahad, millist aega eelistad ning siis kohtume ja lahendame sinu jaoks midagi mõtlemise tasandil ära.

Sa ju tead, et me teeme kõiki asju kaks korda – esimesel korral oma peas ja teisel korra päriselt?

Isegi kui sulle tundub, et su tegevus on spontaanne, teeb aju selle otsuse siiski enne kui keha tegutseb. Nii et kui sa praegu mõtlemise tasandil midagi muudad, siis on selle väljendus sinu tegutsemises palju tõenäolisem.

Sessioon on üles ehitatud nii, et tunni jooksul täpsustame probleemi ning valime sobiva meetodi ja seejärel tegeleme probleemiga vastavalt valitud meetodile. Kõik meetodid eeldavad valmisolekut veidi teistlaadseks lähenemiseks kui klassikaline 1:1 vestlus toolidel. Ei midagi ennekuulmatut, lihtsalt rohkem liigutamist 🙂 Sessiooni kestvus on ca 1h ning tasu 20€ ning need toimuvad Tartu kesklinnas.

Uued postitused

Teadlik töötamine

Tagasisidest kasvad, kui oled tänulik ja võtad vastutuse

Kuidas sina tagasisidele reageerid? Kui sinu sees kerkib tänulikkus, millest peegeldub arusaam saadud tagasiside väärtuse kohta ning tahe tegutseda ja midagi muuta, siis, palju õnne, oled valmis igasugusele tagasisidele tuginedes kasvama. Ja, tõele au andes, sa juba teedki seda ning

Loe edasi »
Shopping Cart

Soovid igal nädalal kolme lühikest inspireerivat mõtet?

Liitu Headflow inspiratsioonikirjaga