Milline on sinu suhe iseendaga? Kas su kompass on seadistatud?

Oled sa iseendaga ühenduses? On su sisemine kompass su teejuhiks töös, suhetes, elutasaalu loomises valikuid tehes? Või juhivad sind ühiskondlikud normid ning teiste ootused ja ettekujutused sinust? Kas kompromisse teed enda elus teadlikult või tunnetad neid paratamatusena?

Headflow kursused ja coachinguprogrammid keskenduvad justnimelt suhtele iseendaga. Kursustel ja coachinguprogrammides oled oodatud oma meeli avama mitmel tasandil ning õppima mitte vaid iseenda, vaid ka teiste avastustest. Oled oodatud lükkama ukse iseendasse pärani lahti, et vajalikud andmed kokku koguda ja kompassi kalibreerimiseks tööle panna. 

Aastalõpu sündmused

Eneseseadistamise 1-päevased kursused

Tartus 26.11 ja 10.12
Tallinnas 02.12

Võta üks päev endaga ühenduse loomiseks. Nagu matkata on kaardi ja kompassi abil lihtsam, on ka elumaastikul nende abil lihtsam orienteeruda. 

Grupicoaching kompassi kalibreerimiseks

Teisipäeviti alates 27.12 (Grupis on vabu kohti)

Liigu rahulikus tempos 12 nädalat ja avasta ennast ning seadista samm-sammult oma kompass, et see toimiks edaspidi ühenduses sinu endaga.

grupicoaching abiturientidele

Kohtumised teisipäeviti alates 22.11 kell 17-19 (asukoht: Tassitäis)

Seadista enda kompass, et sinu edasised sammud lähtuksid sinust endast, mitte ühiskondlikust survest või pelgalt kellegi eeskujust seda eeskuju enda jaoks mõtestamata.

aastalõpu-retriit põlvas

16.-18.12.2022

Tõsta end kolmeks päevaks muust elust välja, et luua sügav ühendus oma väärtuste, uskumuste ja olemusega, unistada ning visandada oma tulevikuvisioonid. 

registreeru

huvi korral kirjuta info@headflow.ee

    22.11-20.12 abiturientide coachinguprogramm 'Enesekindlus tulevikuvalikutes' Tartus27.12-07.03 kompassi seadistamise coachinguprogramm 'Järgmised mäetipud' Tartus10.12 eneseseadistamise kursus Tartus