Väljakutses saad teada

Kuidas enda töötegemist erinevate nurkade alt uurides oma eripärasid mõista.

Kuidas tänast tööd analüüsides tulevikus häid valikuid teha.

Kuidas tänasest ühest mittesoovitud olukorrast kujundada tee soovitud olukorda.

Jah, tahan osaleda väljakutses!

Kuidas see kõik käib?

Liitu Facebooki grupiga

Et saaksime kogu seltskonnaga üheskoos alustada ja üksteist toetades selle väljakutsenädala läbida, siis pärast siin lehel registreerumist, liitu alltoodud lingil Facebooki grupiga.

Vaata videosid ja täida ülesandeid

Sul on selle töönädala jooksul iga päev ülesanne:

  • vaadata hommikul ära lühike video
  • täita päeva jooksul ennast jälgides ülesanne
  • kirjutada õhtul gruppi üles oma märkamised
  • märgata ja tunnustada teisi, kes väljakutses osalevad
Märgi kalendrisse

 Et saaksid iga päev pühendunult tegutseda, pane endale juba praegu kalendrisse, mis kell iga päev videosid vaatad ning ülesandeid täidad. Soovitan videosid vaadata hommikul, et saaksid end päeva jooksul jälgida ja märkmeid teha, ning gruppi kirjutada õhtul (või hommikul enne uue video vaatamist).

Osale laupäevahommikuses zoomis

Märgi endale kalendrisse ka 30. oktoobril (laupäev) hommikul toimuv zoomikohtumine ca kell 10-12, kus võtame nädala jooksul tehtud märkmed kokku ning analüüsime, kuidas neid tuleviku kujundamisel ja olukordade muutmisel kasutada saab.

Pärast väljakutset oled oodatud osalema tööalase kompassi seadistamise linnaretriidil 5.-7. novembrini!

Sinu juhendaja sel teel: Age Rosenberg

Coachina toetan inimesi läbi tööakna endasse vaatamisel ja oma tuleviku kujundamisel nii 1:1 sessioonidel, retriitidel (järgmine toimub 5.-7. novembrini Tartus) kui koolitustel. Minu unistus on aidata võimalikult palju inimesi tööalasesse vabadusse, kus nad teavad, miks ja kuidas nad oma töös toimivad ning oskavad oma tööalaseid valikuid ja toimimisviise teadlikult kujundada. Ikka selleks, et mitte korduvalt sama rahulolematuse reha otsa astuda ning oma tööelu ja tehtud valikuid täiel rinnal nautida.

Olen ka ise selle tee mõne aasta eest läbi teinud. Päästikuks oli nii mul kui on paljudel teistelgi enamasti mõni erakordne sündmus, esmapilgul mitte alati just kõige meeldivam.  Kui palju neid erakordseid sündmusi on aga vaja, enne kui inimene midagi ette võtab ja teisiti tegutsema hakkab? Tegelikult võiksime ju õppida juba esimesest. Või, mine tea, äkki isegi pääseda neist eriti traumaatilistest sündmustest ning enne jaole saada? Mina usun, et see on võimalik ja sestap sellesse ka oma südame panen. 

Registreerun väljakutsele