Teadlik töötamine

Teadlik töötamine tähendab, et tead, miks ja kuidas sa töötad, miks teed just seda tööd, mida teed, kuidas see sinu identiteedi ja väärtustega kooskõlas on ning kuhu see sind viib, millist missiooni elus täita aitab. Me kulutame töötades kuni 30% oma ärkvelolekuajast – see aeg väärib teadlikku lähenemist, et märgata ja mõista enda võimalusi ja valikuid ning tunda tööalast vabadust. Ükskõik, kas oled spetsialist, juht või ettevõtja või kõik need ühes isikus.

Aitame sul jõuda teadlikkuseni, mis toetab oma tööalase kompassi seadistamist. Siit leiad need viisid, kuidas saame sind sel teel toetada 1:1 või grupis kohtudes (grupikohtumisi uuri kursuste ja programmide lingilt allpool).

Individuaalne coaching

Kui tunned, et vajad tuge tööalasel enese leidmisel, iseenda ja oma tööga kontakti loomisel, oma tuleviku väljavaadete mõtestamisel ja kavandamisel, paremaks spetsialistiks/juhiks/ettevõtjaks kasvamisel, siis pakume sulle 6-kuulist coachinguprogrammi. Programmi ülesehitus ja hind sõltuvad sinu püstitatud eesmärgist ning sobivuskohtumisel kokkulepitud liikumisplaanist.  Sina juhid enda liikumist, meie näitame taskulambiga sinna, kuhu sa pole tahtnud/osanud vaadata!

Sobivuskohtumine kestab ca 30min ning selle eesmärk on aru saada, kas meil on omavahel kooskõla sinu ees seisva küsimuse lahendamises, koostöötamise viisides ja üksteise olemises ehk kas me klapime.  

Pane end tasuta sobivuskohtumisele kirja

Kasulik lugemine

Teadlik töötamine

Kas sina juhid tööd või juhib töö sind?

Kas sulle paistab ka nii, et inimesed asuvad end tööalaselt otsima sel hetkel, kui olemasolev töö on jõudnud juba väljakannatamatuse piirile? Võibolla on juhtimisstiil lõhkuv või on väljakutsed ammu otsa saanud ja tööl lihtsalt surmigav või siis on kolleegid lihtsalt

Loe edasi »

Tasuta e-raamat

Mul on sulle kingitus. Jäta siia oma e-mail ja ma saadan Sulle tasuta e-raamatu. Teema, mis sind kõnetab, valid ise.