Teadlik töötamine

Teadlik töötamine tähendab, et tead, miks ja kuidas sa töötad, miks teed just seda tööd, mida teed, kuidas see sinu identiteedi ja väärtustega kooskõlas on ning kuhu see sind viib, millist missiooni elus täita aitab. Me kulutame töötades kuni 30% oma ärkvelolekuajast – see aeg väärib teadlikku lähenemist, et märgata ja mõista enda võimalusi ja valikuid ning tunda tööalast vabadust. Ükskõik, kas oled spetsialist, juht või ettevõtja või kõik need ühes isikus.

Aitame sul jõuda teadlikkuseni, mis toetab oma tööalase kompassi seadistamist. Siit leiad need viisid, kuidas saame sind sel teel toetada 1:1 või grupis kohtudes (grupikohtumisi uuri kursuste ja programmide lingilt allpool).

Individuaalne coaching

Kui tunned, et vajad tuge tööalasel enese leidmisel, iseenda ja oma tööga kontakti loomisel, oma tuleviku väljavaadete mõtestamisel ja kavandamisel, paremaks spetsialistiks/juhiks/ettevõtjaks kasvamisel, siis pakume sulle 6-kuulist coachinguprogrammi. Programmi ülesehitus ja hind sõltuvad sinu püstitatud eesmärgist ning sobivuskohtumisel kokkulepitud liikumisplaanist.  Sina juhid enda liikumist, meie näitame taskulambiga sinna, kuhu sa pole tahtnud/osanud vaadata!

Sobivuskohtumine kestab ca 30min ning selle eesmärk on aru saada, kas meil on omavahel kooskõla sinu ees seisva küsimuse lahendamises, koostöötamise viisides ja üksteise olemises ehk kas me klapime.  

Pane end tasuta sobivuskohtumisele kirja

Kasulik lugemine

Teadlik töötamine

Tagasisidest kasvad, kui oled tänulik ja võtad vastutuse

Kuidas sina tagasisidele reageerid? Kui sinu sees kerkib tänulikkus, millest peegeldub arusaam saadud tagasiside väärtuse kohta ning tahe tegutseda ja midagi muuta, siis, palju õnne, oled valmis igasugusele tagasisidele tuginedes kasvama. Ja, tõele au andes, sa juba teedki seda ning

Loe edasi »
Teadlik töötamine

7 küsimust, et teha kindlaks, kas oled tagasiside saamiseks valmis?

Coachitavus eeldab ennekõike võimet tagasisidet vastu võtta ja sellele tuginedes paremaks saada. Parandada oma toimimisviise, sooritust ja tulemusi ükskõik, kas sportlase, juhi, ettevõtja või spetsialistina oma valdkonnas. Kui jõuad tundesse, et ei liigu enam edasi ja töö tundub mõttetu või

Loe edasi »

Tasuta e-raamat

Mul on sulle kingitus. Jäta siia oma e-mail ja ma saadan Sulle tasuta e-raamatu. Teema, mis sind kõnetab, valid ise. 

Shopping Cart

Soovid igal nädalal kolme lühikest inspireerivat mõtet?

Liitu Headflow inspiratsioonikirjaga