Teadlik töötamine

Teadlik töötamine tähendab, et tead, miks ja kuidas sa töötad, miks teed just seda tööd, mida teed, kuidas see sinu identiteedi ja väärtustega kooskõlas on ning kuhu see sind viib, millist missiooni elus täita aitab. Me kulutame töötades kuni 35% oma ajast (65-70% ärkveloleku ajast) – see aeg väärib teadlikku lähenemist, et märgata ja mõista enda võimalusi ja valikuid ning tunda tööalast vabadust. Ükskõik, kas oled spetsialist, juht või ettevõtja või kõik need ühes isikus.

Aitame sul jõuda teadlikkuseni, mis toetab oma tööalase kompassi seadistamist. Siit leiad need viisid, kuidas saame sind sel teel toetada 1:1 või grupis kohtudes (grupikohtumisi uuri kursuste ja programmide lingilt allpool).

Individuaalne coaching või karjäärinõustamine

Kui tunned, et vajad tuge tööalasel enese leidmisel, iseenda ja oma tööga kontakti loomisel, oma tuleviku väljavaadete mõtestamisel ja kavandamisel, paremaks spetsialistiks/juhiks/ettevõtjaks kasvamisel, siis pakume sulle: 

  • 6-kuulist coachinguprogrammi. Programmi ülesehitus ja hind sõltuvad sinu püstitatud eesmärgist ning sobivuskohtumisel kokkulepitud liikumisplaanist.  Sina juhid enda liikumist, meie näitame taskulambiga sinna, kuhu sa pole tahtnud/osanud vaadata!
  • Kui soovid lahendust konkreetsematel teemadel, siis pakume võimalust saada ka ühekordseid karjäärinõustamise sessioone või paarist-kolmest coachingusessioonist koosnevat intentsiivsemat programmi. 

Sobivuskohtumine kestab ca 30min ning selle eesmärk on aru saada, kas meil on omavahel kooskõla sinu ees seisva küsimuse lahendamises ja koostöötamise viisides ning kas me klapime.  

Pane end tasuta sobivuskohtumisele kirja

E22A9969-Edit copy
SigneFoto

Age Rosenberg

“Mina usun, et kõik siin elus on valik ja valikuid saab teha hästi siis, kui oled teadlik, miks mingeid valikuid teed. Olgu siis tööalases eneseteostuses või oma organisatsiooni muutuse juhtimises. Võimalused saavad võimalusteks ikka vaid siis kui neid võimalustena näed ja tunnistad. Armastan luua ruumi kasvamiseks ja arenguks nii indiviidile 1:1 coachingusessioonidel, gruppidele töötubades ja retriitidel kui organisatsioonidele uuringute, ühiste struktureeritud arutelude ja koolituste kaudu teadlikkust luues.”

Signe Reppo

“Minu kirg ja missioon on toetada inimesi nende elu valikutes. Õpingud ja kogemused on andnud mulle teadmised ja oskused, et olla toeks elukestvale enesearengule. 

Teekond on oluline ja see peab mõnus olema. Teadlikkust iseendast, oma eesmärkidest, oskus näha ennast suures süsteemis annab võimalused rõõmsamaks igapäevaeluks ja rahuloluks pikas vaates – kõike seda aitan leida ja luua nii indiviidi kui organisatsiooni vaates.”

Kasulik lugemine

Teadlik areng

Elustiil ja väärtused: kuidas teadlikumalt elada? 

Elustiil on isikupärane elulaad (EKI) ehk see viis, kuidas sa käitud ja tegutsed ning mille järgi eluvalikuid teed. See, mida sina ja teised sinus märkavad, on seotud aga sellega, mis sind sisemiselt juhib. Mis on sulle elus oluline (väärtused) ja

Loe edasi »
Teadlik töötamine

Tagasisidest kasvad, kui oled tänulik ja võtad vastutuse

Kuidas sina tagasisidele reageerid? Kui sinu sees kerkib tänulikkus, millest peegeldub arusaam saadud tagasiside väärtuse kohta ning tahe tegutseda ja midagi muuta, siis, palju õnne, oled valmis igasugusele tagasisidele tuginedes kasvama. Ja, tõele au andes, sa juba teedki seda ning

Loe edasi »

Tasuta e-raamat

Mul on sulle kingitus. Jäta siia oma e-mail ja ma saadan Sulle tasuta e-raamatu. Teema, mis sind kõnetab, valid ise. 

Shopping Cart

Soovid igal nädalal kolme lühikest inspireerivat mõtet?

Liitu Headflow inspiratsioonikirjaga