Klientide tagasiside

Kui ma paar aastat tagasi alustava koolijuhina coachinguga kokku puutusin, siis hakkas mulle väga meeldima see autojuhtimise kujund. Võid saada nõu, kuidas autot juhtida või vanem kolleeg võib rääkida oma autojuhtimise kogemusest ja saad sellest õppida, kuid coach aitab sul endal aru saada, milline on su sõidustiil, sõidukiirus ja soovitud sihtpunkt. Või kas Sul on julgust, et keerata tundmatutele kõrvalteedele, kus oled soovinud käia, kuid pole veel julgenud.

Kui piltlikult jätkata, siis inimeses endas ei ole rohkem ega vähem, kui seal just parasjagu on. Age andis coachina erinevaid tööriistu, et endasse ise kaevuda. Vaja läks laia labidat, et pinnapealsematest ja tavapärastest kihtidest pisutki sügavamale jõuda; hangu, et torgata ja õhku lasta enda kihtide vahele hingamiseks või vastupidi – sealt õhku välja lasta; kirkat, kui senised tõekspidamised kindla kivimüürina seisid, kuigi soov neist läbi minna oli endas juba olemas; naasklit, et eneses urgitseda ja pintslit, et endale pai teha.

Juhina peab sul olema aega teiste jaoks. Palju aega. Aga anda teistele saab seda, mida sul endal on. Tihtilugu unustatakse ära võtta endale aega. Kohtumised Agega selle võimaluse lõid ning nendest istumistest ja jalutuskäikudest hakkas sündima mõtteid. Mõtelda on mõnus, aga välja ütlemine aitab mõttekontuurid paika saada. Öeldu kirjapanek mõtte alles hoida tegutsemiseks. Tegutsemine annab võimaluse õppida kogemusest. Kogemused vormivad meid inimesena. Kui ühe lausega kokku võtta see coachimise kogemus, siis ma õppisin end õppima. Ja aru saama, et kui soovid võimalikult head ülevaadet või väljavaadet, siis alusta sissevaatest.

Priit, koolijuht | coaching

Mida enam ma tagasi mõtlen ja kõnnitud rada meenutan, seda enam tundub see ikka parima kingitusena elus, mida üks inimene teise heaks teha saab – pühendada oma aega teise inimese eesmärkide ning plaanide läbi mõtlemiseks.

Õppisin oma uskumuste kohta, sain endale töös raamide loomiseks teadmisi juurde, õppisin rohkem oma vajadusi ja prioriteete tundma, iseenda jaoks paremaid süsteeme leidma, teadlikumalt ning süsteemselt enesearenguks aega pühendama, rohkem oma aega väärtustama, õppisin veel rohkem oma tegemisi analüüsima ning enda jaoks parimaid lahendusi otsima, õppisin iseenda vastu lahkem olema. Ma tunnen, et olen iseenda jaoks täitsa uus ja huvitav inimene nüüd! Uskumatu, kui palju muutunud on ja mida kõike ma tänu coachile ära teha suutsin! Suur tänu selle eest!

Jaana, noorsootöötaja | coaching

Võtan kaasa parema oskuse avatult ja kogu südamega kuulata, ilma ühtegi lahendust pakkumata. Võtan kaasa selgema arusaama enda väärtustest, piiravatest uskumustest ja nende ümberpööramisest. Rohkem enda väärtustamist ja tingimusteta armastamist

Liis, logopeed | retriit

Age oli mulle coachiks 2021. aasta alguses, kui just alustasime Tip-Tapi ettevõtte rajamisega. Mulle sobis ja meeldis väga tema tähelepanelik lähenemine. Tundsin, et leidsin tema osavõtul enda seest rohkem häid, kasulikke ja tarku mõtteid, kui olin arvanud et mul neid on. Iga korra järel, kui olime kohtunud, sain kasutusele võtta mõne järgmise praktilise nipi enda ees seisvate väljakutsetega hakkamasaamiseks.

Age on professionaal, kellel on vajalikud teadmised organisatsioonidest ja nende vajadustest.

Anti, CEO | coaching

Tulin Sinu juurde murega, et olen üks eksinud hing väga värvilise töö kogemuste pagasiga. Olin hakanud kahtlema oma karjääri kui ka eriala valikutes, et kas olen ikka õigel teel? Kui mitte, mis see järgmine samm oleks. Võtsin Sinuga ühendust ja leppisime kokku kaks kohtumist. Mõlemad kohtumised olid väga huvitavad, täis avastusi ja erinevaid harjutusi/teste. Meie peamiseks eesmärgiks sai minu suuna leidmine, mis tundub õige ja mis mulle tõesti meeldib. Läbi erinevate ülesannete saime teada, millised on minu: tugevused, väärtused, mis ja miks hoiab mind tagasi tegemast mõningaid otsuseid. Tänaseks olen leidnud oma tee. Olen enesekindel, teadlikum milline ma olen ja mis on minu supervõimed – seda kõike tänu Sinule.

Mul on väga hea meel, et Sa teed seda tööd mis Sa teed ja teed seda hingega. Igal inimesel oleks vaja oma Age, kes soovib ja tahab panustada koos leidmaks lahendust oma elu ühele peamisele küsimusele ,, Kui ma olen suur, kelleks ma siis tegelikult saada taha?” . Soovin Sulle jõudu ja jaksu ning loodan, et Su teele tuleb veel palju mõistatusi täis inimesi, et elu ja töö oleks ikka põnev 🙂

Britta, arvelduste spetsialist | coaching

Ma olen üks kolmekümnendates eluaastates inimene, kellel on kahtlusi ja ebaõnnestumise tundeid erinevates aspektides. Eestisse kolimine oli üks keeruline aga vajalik otsus. Mul oli vaja uusi erinevaid kogemusi ja professionaalset kasvamist. Tavaliselt ma tunnen, et vajalikud asjad jäävad tegemata ebaõnnestumise hirmu tõttu. Coachingusessionid Agega aitasid mind oma elu korraldada ja oma prioriteetidest paremini aru saada.

Ta kohanes minu vajadustega ja aitas mul mõista oma käitumist ja otsuste tagamaid, pakkudes erinevaid tehnikaid ebakindlusega toimetulekuks. Seda kõike mugavas keskkonnas, kus sain avatult rääkida ja olin tähelepanelikult kuulatud. Soovitan neid sessioone neile, kes soovivad end avastada ja oma professionaalsete väljakutsetega paremini toime tulla.

Adria, IT-analüütik | coaching

Sain retriidilt enda peale mõtlemise ja endaga olemise aega ning erinevaid vaatenurki ja ideid igasuguste eneseanalüüsi tööriistade kasutamise ja sinu ning kaaslaste peegelduste kaudu. Retriit sellisel kujul eeldab küllalt suurt süvenemise motivatsiooni ja tahet päriselt midagi muuta.

Agne, ettevõtja | retriit

Olin oma tööelus sellises kohas, kus tundsin, et panustan oluliselt alla oma võimete. Energiat ja tahtmist tegutseda oli, aga polnud selge, kuhu suunas seda panustada. Millises rollis ja millises valdkonnas edaspidi tegutseda? Retriit aitas mul kaevuda üllatavalt sügavale endasse – välja tuua väärtused, uskumused ja tugevused, mida ma ei olnud nii selgelt teadvustanud. Retriidi lõpuks olin võimeline visandama kõigest 20 minutiga 4 konkreetset tööalast tulevikustsenaariumit konkreetsetes valdkondades ja rollides. Ja nüüd on üks neist stsenaariumitest päriselt realiseeruma hakanud!

Margus, müügijuht | retriit

Kas Sinu tööalane kompass vajab seadistamist?

Tee test!

Testist saad vastuse selle kohta, kuis sul tööelu kujundamisega läheb ja mis osas kompass seadistamist võiks vajada. 

Kasulik lugemine

Teadlik areng

Elustiil ja väärtused: kuidas teadlikumalt elada? 

Elustiil on isikupärane elulaad (EKI) ehk see viis, kuidas sa käitud ja tegutsed ning mille järgi eluvalikuid teed. See, mida sina ja teised sinus märkavad, on seotud aga sellega, mis sind sisemiselt juhib. Mis on sulle elus oluline (väärtused) ja

Loe edasi »
Teadlik töötamine

Tagasisidest kasvad, kui oled tänulik ja võtad vastutuse

Kuidas sina tagasisidele reageerid? Kui sinu sees kerkib tänulikkus, millest peegeldub arusaam saadud tagasiside väärtuse kohta ning tahe tegutseda ja midagi muuta, siis, palju õnne, oled valmis igasugusele tagasisidele tuginedes kasvama. Ja, tõele au andes, sa juba teedki seda ning

Loe edasi »

Tasuta e-raamat

Mul on sulle kingitus. Jäta siia oma e-mail ja ma saadan Sulle tasuta e-raamatu. Teema, mis sind kõnetab, valid ise. 

Shopping Cart

Soovid igal nädalal kolme lühikest inspireerivat mõtet?

Liitu Headflow inspiratsioonikirjaga