Kas tunned, et oled seadnud kõik teised endast ettepoole ning jätnud ennast tahaplaanile?

Kas tunned, et oled ennast ära kaotanud, ega tea enam, kes oled ja mida vajad?

Kas tunned, et oled võtnud liigselt vastutust ja andnud endast liiga suure tüki?

Kas tunned, et ei jaksa enam, kuid pelgad seda veel tunnistada? 

Kus sina ereda leegiga põled?

Töös?

Suhtes? 

Pereelus?

Tule too end läbipõlemise rajalt ära ja tee endale pai!

20.-22. jaanuarini 2022 Põlvas

Retriit naistele “Kui kõike saab liiga palju ehk kuidas läbipõlemisest hoiduda/välja tulla?

Mida retriidil teeme?

 Toetame sind enda seest vastuse leidmisel oma elu praegusele kõige põletavamale küsimusele. 

Ja ka järgnevatele küsimustele: 

  1. Kuidas ennast (jälle) üles leida ja endale oluliseks muuta? 
  2. Kuidas vastutust jagada ja ennast hoida? 
  3. Kuidas läbipõlemise tsüklist välja astuda? 
  4. Kuidas väikeste sammudega oma elu paremaks muuta? 
  5. Jne.


Teeme erinevaid individuaalseid ja ühiseid mõtlemise ja tunnetamise harjutusi

Enda sisse saab vaadata nii läbi nähtavate mustrite kui läbi oma keha tunnetamise ja oma erinevate meelte töölerakendamise. 

Meie harjutustepangas on nii mõtlemise kui tunnetamise harjutusi, et süveneda enda olemusse ja identiteeti, oma elu olulistesse aspektidesse ja uskumustesse, mis sind juhivad, harjumustesse, mille ori oled või mida endas juurutada tahaksid. Ja mitte seda kõike pelgalt uurides ja mõtestades, vaid ka disainides ja enda jaoks (paremini) tööle pannes. Süveneme ka heaolu ja õnnelikkuse loomise praktikatesse – on teaduslikult tõestatud lähenemised, mis töötavad õnnetunde loomisel ja mis mitte. 

Lõõgastume looduses ja spaas

Kõige paremini lähevad mõtted lendu siis kui miski neid ei kammitse.

* Teeme retke loodusesse nautimaks täpselt seda, mida mets praegusel aastaajal pakub ning saades metsast loodusgiidi toel ka targemaks.

* Lõõgastume Pesa üliarmas minispaas täiesti omaette pärast seda kui oleme kahe päeva jooksul üksteisega mõnusa ühenduse saanud ega muretse enam maskide ja kammitsate pärast.

* Sööme tervislikult ja hästi, sest Pesa restoranis osatakse tervislikku toitu valmistada. Menüüst on väljas piimatooted, nisu ja suhkur ning soovi korral ka liha. 

Sina saad selles kõiges lihtsalt kulgeda ega pea midagi ise tegema peale liikumise ja olemise ning enda lubamise. 

*Foto on suviselt retriidilt, talvel on vaated ja olemine talvisem 😉 


Hind ja tasumine

Ettemaks on 50€ ja see kinnitab registreerumise. Ettemaksu info saabub sulle meilile pärast registreerimisvormi täitmist. Arve detailid saad jätta samuti registreerimisvormi. Eelistatud on summa tasumine enne retriidi toimumist, kuid vajadusel saame läbi rääkida. Kirjuta aadressile, millelt tuleb pärast registreerimist täiendav info. 

Early bird

Kehtib kuni 03.01 koos ettemaksu 50€ tasumisega!

Täishind

Kehtib 4.01-16.01

Kes me oleme?

Age Rosenberg

Age on OÜ Headflow looja, coach ja koolitaja, kes pärast 15 aastat kommunikatsiooni vallas töötamist ja organisatsioonide lähemat uurimist, otsustas jätta ühe organisatsiooni piirid ning keskenduda teadlikkuse loomisele töö kontekstis nii indiviidi kui organisatsioonide jaoks laiemalt. Age uudishimu keskmes on õnnelik inimene töökeskkonnas ning usk, et see õnnelikkus tuleb vabaduse tunnetamisest ja vabadus omakorda teadlikkusest. Teadlikkust aitab ta indiviidi jaoks luua coachina 1:1 sessioonides, tööalase kompassi seadistamise retriitidel ja erinevatel koolitustel. Age on diplomeeritud coach ja NLP meisterpraktik ning peatselt kaitsmas doktorikraadi organisatsiooni muutusteteadlikkuse teemal.

Signe Reppo

Signe on 1997. aastast alates tegutsenud karjäärinõustamise vallas ning keskendunud täiskasvanute koolitamisele ja nõustamisele. Täna õpetab ta Tartu Ülikoolis erinevaid karjääriplaneerimise aineid ning on ülikooli sisecoach. Ta on tegelenud ka mitmekesisuse nõustamisega organisatsioonides. Signe pagasis on muuhulgas nõustamisoskused sh grupitöö, efektiivse suhtlemise oskused, meeskonnatöö, motivatsiooni- ja ajajuhtimine, loovad probleemilahendusoskused. Signel on organisatsioonikäitumise magistrikraadi ning karjäärispetsialisti 7. taseme kutse.

registreerumine retriidile

Lülita teavitused sisse ürituse juures Facebookis