Oled saavutanud oma tööalased unistused ja seisad küsimuse ees, et kuhu edasi? 

Oled jõudnud tänases töös laeni ning tahaksid teha midagi muud, kuid ei tea, millist toredat ideed valida? 

Oled juba teinud elus palju kannapöördeid, kuid tahaksid nüüd mõnd pikaajalisemat sihti või plaani? 

Su töös on kõik hästi, kuid sa pole päris kindel, kas teed ikka õiget asja, või, kuidas see, mida teed, väärtust loob?

Tööalase kompassi seadistamise retriit 
ootab sind!

Tööl on meie elus päris suur osa, sestap on see ka suur aken sinu sügavustesse, kui vaid akna lahti lükata ja sealt sisse piiluda tahad. 

Retriidi eesmärk
on endasse läbi tööelu akna sisse piiluda, end seeläbi paremini tundma õppida ja alles seeläbi oma tööalane kompass ära seadistada. Süvitsiminekut toetab väike grupp (retriidil on korraga vaid 4-6 inimest), harjutused ning mini-coachingusessioonid.

Retriidi tulemus sõltub sellest, mida kõike tööga seonduv sulle tegelikult näidata tahab. Kui lähed protsessiga kaasa, hoiad silmad lahti ja märkad enda seest kerkivat, saad asuda lahendama praegu kõige akuutsemat teemat. Võibolla on selleks töö, aga võibolla hoopis lähisuhe või suhted lastega või iseendaga. 

Osalenute tagasiside

Igaüks leiab selle, mida ta tegelikult otsima tuleb, isegi, kui ta alguses seda veel päris kindlalt ei tea.

Ideede genereerimise osa oli super, näitas kätte, et tegelikult on võimalusi palju ja inimene ei tohiks ühte kohta kinni jääda.


M.
(mai 2021)

Mega ongi retriidil just see peegeldus, mida teised osalejad annavad, ja tõlgendused, mida nemad minu olukordadest välja loevad. 


A.
(mai 2021)

Asi ei olnudki nii palju minu töös, kui mu mõttemaailmas, mustrites ja harjumustes. Aga seda kõike sain alles retriidil aru. Jah, töö on siin osaline, sest need mustrid kandusid sinna üle. 

A.
(mai 2021)

Selgem silmavaade. Paranenud usk oma võimetesse ja meeldetuletus, et ma võin üht-teist veel osata ja mäletada…pärast pikemat taastumist üsna karmist läbipõlemisest.

N.
(juuli 2021)

Võtan kaasa parema oskuse avatult ja kogu südamega kuulata, ilma ühtegi lahendust pakkumata. Võtan kaasa selgema arusaama enda väärtustest, piiravatest uskumustest ja nende ümberpööramisest. Rohkem enda väärtustamist ja tingimusteta armastamist.

Liis Tammesalu
(juuli 2021)

Detailid

Toimumisaeg ja koht

Sel aastal enam retriite ei toimu (v.a kui 4-6 inimesega huviliste grupp kokku tuleb ja saame kuupäeva osas kaubale) 

2022 plaanitud retriidid: 

21.-23.01

18.-20.02

25.-27.03

13.-15.05

17.-19.06Keskkond

Õdus keskkond olemiseks, mõtlemiseks ja aruteludeks Põlva hotellis Pesa. 

Meid poputab Pesa hotelli mõnus restoran, hinna sees on ka ööbimine ning ka Põlva ümbruse loodus ei jää kogemata. 


Sisu

Sarnasel teel astuvad kaaslased annavad retriidile oma näo ja sisu.

Teeme erinevaid harjutusi ja coachinguid süvitsiminekuks – tegutseme nii ümbritseva keskkonna, väärtuste ja uskumuste tasandil, nii tänasest andmeid kogudes ja analüüsides kui tulevikku vaadates.

Omavahelised arutelud peegelduste ja kõrvalpilgu vahetamiseks erinevates formaatides ja erinevates keskkondades. Et arutelud on sügavad, on teil võimalus jääda üksteisele toeks palju pikemaks kui need kolm päeva. 

Iseolemise aeg endasse süüvimiseks ja aja peatamiseks – mõtiskledes, kirjutades, visualiseerides, mediteerides, õues ja metsas jalutades ja saunas mõnuledes. 

Varase seadistaja hind

registreerudes 3 nädalat enne retriiti

395.-

Hilise seadistaja hind

485.-

Registreerumine läheb lukku nädal enne retriiti!

Registreeru retriidile

Soovid lisainfot?

Kirjuta retriit@headflow.ee

Vaata 7. juulil toimunud FB-live’i kompassi seadistamisest
(klõpsa ikoonil)

Vaata 3. augustil toimunud FB-live’i tööalastest väärtustest ja uskumustest

(klõpsa ikoonil)

  Anna enda huvist aegsasti märku, kohtade arv on piiratud!

  Huvi ja täpsemate küsimuste korral kirjuta retriit@headflow.ee

  Läbiviija

  Age Rosenberg
  coach ja koolitaja

  Minu klienditoolile on nii coachingus kui koolitustel jõudnud üksjagu neid inimesi, kes on enesearenguteel püstitanud küsimuse oma töö kohta – kas siis vanast tüdinult uut teed otsides või sihitult ringiproovinult kindlamat sihti soovides. Pärast mu enda kannapööret avaliku sektori töötajast ja ülikooli õppejõust coachiks ja ettevõtjaks, on loetud raamatud ning läbitud kursused olnud kantud soovist inimestele tööalase vabaduse tunnetamiseks ruumi luua. Ma armastan praktilisi ja loovaid meetodeid, kasutasin neid palju ka ülikoolis tudengitele õppimiseks ruumi luues. Retriidiformaat lubab seda kõike koos osalejatega eriti hästi luua.