7. oktoobril TALLINNAS ja 22. oktoobril TARTUS

Juhendaja: Age Rosenberg

Nagu matkata on kaardi ja kompassi abil lihtsam, on ka töömaastikul nende abil lihtsam orienteeruda. Mida rohkem sa tunned maastikku ja märke ehk iseennast ning mida paremini oled seadistanud oma sisemise kompassi oma sihti hoidma, seda parem ja lihtsam on liikuda ja valikuid teha.

Kutsun sind enese tööalase seadistamise päevale, kus õpid:  

  • määratlema oma hetkeseisu ja oma unikaalset Põhjanaela 
  • kiirendama oma otsustamisprotsessi läbi teadlikkuse iseendast
  • mõistma oma keha märguandeid
  • toetama kaaslasi sarnasel teel

Selle kursuse käigus õpid kaaslaste toel iseennast paremini tundma uurides enda: 

  • tänaseid toimimisviise
  • identiteeti ja olemust
  • tugevusi ja väärtusi

.. ning paned need enda jaoks kaardile ja sätid kompassi sihikut.

Kursus on praktiline, kus põhifookus on enese uurimisel ja analüüsimisel ning kaaslaste toetamisel. 


OSALEMISTASU

Kuni 29.09 (k.a) Tallinna koolituse puhul ning kuni 12.10 (k.a) Tartu koolituse puhul 135.-
Hiljem 175.-

Koha kindlustab ettemaks 50€ OÜ Headflow kontole EE537700771006405187. Selgitusse märgi osaleja nimi ja ‘kursus Tallinnas’ või ‘kursus Tartus’. Kursuse hinda arvestatakse ettemaksu laekumise kuupäeva alusel. Ülejäänud summa tasumine toimub kohapeal sularahas või arve alusel päev pärast kursuse toimumist. 


  • FB-event: Tallinna kursus
  • FB-event: Tartu kursus

Juhendaja Age Rosenberg endast

Pärast 15 aastat kommunikatsiooni vallas töötamist ja organisatsioonide lähemat uurimist, otsustasin jätta ühe organisatsiooni ja inimkoosluse piirid ning keskenduda teadlikkuse loomisele eelkõige töö kontekstis nii indiviidi kui organisatsioonide jaoks laiemalt. Minu uudishimu keskmes on õnnelik inimene töökeskkonnas ning usk, et see õnnelikkus tuleb vabaduse tunnetamisest ja vabadus omakorda teadlikkusest. Teadlikkust aitan ma indiviidi jaoks luua coachina 1:1 sessioonides, tööalase kompassi seadistamise retriitidel ja erinevatel koolitustel. Organisatsioone toetan oma teadustöö tulemusi kasutades teadlikkuse kasvatamisel muutuste protsessides. Olen diplomeeritud coach ja NLP meisterpraktik ning täiendan ennast jooksvalt erinevates inimest avavates ja toetavates valdkondades. 


Registreeru siin!