Koolitus tähendab Headflow-keeles kogemuslikku õppimist. Kogemusliku õppimise idee on lihtne – kõigepealt koged, siis reflekteerid, siis uurid juurde ja katsetad uuesti. Selline õppimine on meile omane sünnist saati ja nii õpime tegelikult suure osa oma elust. Sündides ei pistnud ema meile esmalt kätte roomamis- ja seejärel peatselt kõndimisõpikut. Katsetasime hoopis täitsa ise. Kukkusime ja ajasime end püsti, kuni lihased olid sellest püstiajamisest nii tugevad, et enam ei kukkunud. See eluline näide ei iseloomusta vaid kogemuslikku õppimist, see räägib ka toimetulekust erinevate elu väljakutsetega. Täpselt samamoodi kasvatab iga kukkumine meie hakkamasaamise musklit. Koolitusel tähendab see, et meeled peavad enamasti avatud olema mitmel tasandil – ennast kuulates ja oma tegevusi reflekteerides ning teisi kuulates ja märgates, teistelt küsimusi küsides. Me oleme teiste suunal sageli palju tähelepanelikumad ja sellest saab õppida.

UUS! Tööalase kompassi seadistamise retriit

Retriidi eesmärk on teha peatus keset kõiki oma tegevusi, et tööalast kompassi seadistada. Retriidi fookuses on töö kui üks sinu sisemaailma väljendumiskohti. Sestap on retriidi tulemus igale osalejale erinev, sõltuvalt sellest, mida tööga seonduv sulle sinu kohta näitab. Kui lähed protsessiga kaasa ja lased vastustel enda seest kerkida, saad kindlamini jälile just sellele, mis su sees kõige agaramalt täna podiseb. Sa ei ole tõenäoliselt kolme päeva lõppedes muutunud naine/mees, need kolm päeva on eelkõige selleks, et avada mõningaid lukke ja haake, et saaksid läbi selle tööakna iseenda sisse piiluda või akna pärani lahti tõmmata. Nii saad ainest mõtlemaks, kuidas edasi liikuda, ning edasise toe vajalike sammude tegemisel. 

Tööl on meie elus väga suur osa. Aasta 8760 tunnist kulub tööle ca 2000, heale unele 2500-3000h ning ülejäänu jääb muudeks tegevusteks. Sestap on see tööaken meie sisemaailma päris suur ning näitab meie kohta nii mõndagi. 

Alustame esimesel päeval lõunasöögiga ja lõpetame kolmandal päeval kella 16ks. See aeg sisaldab grupis töötamist, individuaalseid coachinguid, iseseisvat mõtisklemist ja endasse kaevumist ja mitmeid väljalülitavaid tegevusi veel.

Järgmised retriidid: 27.-30.07 ja 11.-13.08 Põlvamaal. Huvi korral märgi end Facebookis Headflow jälgijaks, siis saad info operatiivselt kätte. Registreerumisinfo tuleb peagi!

Koolitus “Äratus – oma uue tööelu kujundamine”

Kui tahad ametit vahetada, kui töö kipub ammendama, kui erialavalik on keeruline, kui koormus kipub üle pea ja töö vajab ümberdisainimist, siis see koolitus on just sulle. Lähenemine küll vähem-individuaalne ja tempo kõigi jaoks sama, kuid samal ajal on sinu ümber toetav grupp oma rikastavate kogemuste ja maailmapiltidega.

Järgmine koolitus: Et tegemist on kontaktkoolitusega, siis sõltub kõik ümbritsevatest oludest. Huvi korral tasub end Facebookis Headflow jälgijaks märkida, siis jõuab info koolituse toimumise kohta kindlasti kohale. Vaata ka eelmiste koolituste tutvustavat videot ja loe lähemalt Tartu Kutsehariduskeskuse lehelt.

Küpsemas! Online-programm “Tööalane alglaadimine/ Work-reset”

E-programmi eesmärk on kahe nädala jooksul aidata sul oma tööelu lahtisemate silmadega vaadata selleks, et mõistaksid, mida tänasest tööelust kaasa võtta ja mida muuta. E-programm on valmimisel ning esimesena läbib selle testgrupp. Kui soovid ka testgrupis kaasa lüüa, siis anna endast veebivormi kaudu märku!

“Tööeludisain do-mažoor” – suvepäevade programm ettevõttele!

Inimesed on sinu organisatsiooni väärtus. Kuidas nad tänases muutuvas maailmas oma tööd mõtestavad ja kujundavad? Kui palju vabadust sina neile selleks annad ja kui palju julgust ja oskusi on neil oma tööd disainida? Oma töötajaid arendada ja hoida saab täna kõige paremini nii, et pakud neile võimaluse oma tööd sel moel disainima õppida, et nad ei taha muud kui enda ja ettevõtte arengusse erineval viisil panustada. See kerges ja lõbusas võtmes 4tunnine programm suunab läbi erinevate harjutuste ja nippide töötajad oma tööd teise pilguga vaatama ning seda enda jaoks mõnusamaks kujundama. Kirjuta age@headflow.ee ja telli ettevõttesse!