Koolitus tähendab Headflow-keeles kogemuslikku õppimist. Kogemusliku õppimise idee on lihtne – kõigepealt koged, siis reflekteerid, siis uurid juurde ja katsetad uuesti. Selline õppimine on meile omane sünnist saati ja nii õpime tegelikult suure osa oma elust. Sündides ei pistnud ema meile esmalt kätte roomamis- ja seejärel peatselt kõndimisõpikut. Katsetasime hoopis täitsa ise. Kukkusime ja ajasime end püsti, kuni lihased olid sellest püstiajamisest nii tugevad, et enam ei kukkunud. See eluline näide ei iseloomusta vaid kogemuslikku õppimist, see räägib ka toimetulekust erinevate elu väljakutsetega. Täpselt samamoodi kasvatab iga kukkumine meie hakkamasaamise musklit. Koolitusel tähendab see, et meeled peavad enamasti avatud olema mitmel tasandil – ennast kuulates ja oma tegevusi reflekteerides ning teisi kuulates ja märgates, teistelt küsimusi küsides. Me oleme teiste suunal sageli palju tähelepanelikumad ja sellest saab õppida.

UUS! Kompassi seadistamise nädalalõpp!

Selle nädalalõpu eesmärk on väljalülitumine muust maailmast ja sisselülitumine iseendasse selleks, et mõista, mis on su tööalased eesmärgid ja sihid, miks sa oled seal, kus praegu oled, ja teed seda, mida parasjagu teed. Nädalalõpp on mõeldud korraga 4-6 inimesele. 48h reede õhtupoolikust pühapäeva õhtupoolikuni sisaldavad grupicoachinguid, grupis töötamist, individuaalseid coachinguid, iseseisvat mõtisklemist ja endasse kaevumist ja mitmeid väljalülitavaid tegevusi veel. Nädalalõpp sobib sulle, kui tunned, et kõik on elus justkui hästi, sa oled oma unistused täitnud, kuid oled hakanud mõtisklema selle üle, miks sa seda kõike täna teed, kuhu sa teel oled ning kas see on ikka õige tee või on neid teid veel. NB! Nädalalõpp eeldab igapäevast lühikest pühendumist juba kaks nädalat enne füüsilist toimumist.

Järgmine nädalalõpp: Kohe kui karantiini tingimused leevenevad, paneme paika järgmiste gruppide toimumisajad ning avame registreerimise. Huvi korral märgi end Facebookis Headflow jälgijaks, siis saad info operatiivselt kätte.

Koolitus “Äratus – oma uue tööelu kujundamine”

Kui tahad ametit vahetada, kui töö kipub ammendama, kui erialavalik on keeruline, kui koormus kipub üle pea ja töö vajab ümberdisainimist, siis see koolitus on just sulle. Lähenemine küll vähem-individuaalne ja tempo kõigi jaoks sama, kuid samal ajal on sinu ümber toetav grupp oma rikastavate kogemuste ja maailmapiltidega.

Järgmine koolitus: Et tegemist on kontaktkoolitusega, siis sõltub kõik ümbritsevatest oludest. Huvi korral tasub end Facebookis Headflow jälgijaks märkida, siis jõuab info koolituse toimumise kohta kindlasti kohale. Vaata ka eelmiste koolituste tutvustavat videot ja loe lähemalt Tartu Kutsehariduskeskuse lehelt.

Küpsemas! Online-programm “Töövabadus”/ “Work freedom”

E-programmi eesmärk on kuue nädala jooksul aidata sul oma tööelu ümber kujundada selliselt, et tead, mida teed ja miks teed ning kuhu sa teel oled ning mida sellel teel astumiseks vajad. E-programm on valmimisel ning esimesena läbib selle testgrupp. Kui soovid ka testgrupis kaasa lüüa, siis anna endast veebivormi kaudu märku!

“Tööeludisain do-mažoor” – suvepäevade programm ettevõttele!

Inimesed on sinu organisatsiooni väärtus. Kuidas nad tänases muutuvas maailmas oma tööd mõtestavad ja kujundavad? Kui palju vabadust sina neile selleks annad ja kui palju julgust ja oskusi on neil oma tööd disainida? Oma töötajaid arendada ja hoida saab täna kõige paremini nii, et pakud neile võimaluse oma tööd sel moel disainima õppida, et nad ei taha muud kui enda ja ettevõtte arengusse erineval viisil panustada. See kerges ja lõbusas võtmes 4tunnine programm suunab läbi erinevate harjutuste ja nippide töötajad oma tööd teise pilguga vaatama ning seda enda jaoks mõnusamaks kujundama. Kirjuta age@headflow.ee ja telli ettevõttesse!