Kompassi seadistamise retriit 
ootab sind!

16.-18. detsembril 2022 Põlvas!

Kas julged akna endasse lahti lükata ja sealt sisse piiluda?

Retriidi eesmärk
on endasse sisse piiluda, paremini tundma õppida ja seeläbi oma kompass ära seadistada. Süvitsiminekut toetab väike grupp (retriidil on korraga vaid 6-8 inimest) ja mitmesugused praktilised harjutused.

Retriidi tulemus sõltub sinu taotlusest ja sisemisest küsimusest. Kui lähed protsessiga kaasa, hoiad silmad lahti ja märkad enda seest kerkivat, saad asuda lahendama praegu kõige akuutsemat teemat. Võibolla on selleks töö, aga võibolla hoopis lähisuhe või suhted lastega või iseendaga, võibolla elu tasakaal. 

Osalenute tagasiside

Igaüks leiab selle, mida ta tegelikult otsima tuleb, isegi, kui ta alguses seda veel päris kindlalt ei tea.

Sain retriidilt enda peale mõtlemise ja endaga olemise aega ning erinevaid vaatenurki ja ideid igasuguste eneseanalüüsi tööriistade kasutamise ja sinu ning kaaslaste peegelduste kaudu. Retriit sellisel kujul eeldab küllalt suurt süvenemise motivatsiooni ja tahet päriselt midagi muuta.


Agne Puusaar, ettevõtja

Olin oma tööelus sellises kohas, kus tundsin, et panustan oluliselt alla oma võimete. Energiat ja tahtmist tegutseda oli, aga polnud selge, kuhu suunas seda panustada. Millises rollis ja millises valdkonnas edaspidi tegutseda?  

Retriit” aitas mul kaevuda üllatavalt sügavale endasse – välja tuua väärtused, uskumused ja tugevused, mida ma ei olnud nii selgelt teadvustanud. Retriidi lõpuks olin võimeline visandama kõigest 20 minutiga 4 konkreetset tööalast tulevikustsenaariumit konkreetsetes valdkondades ja rollides. Ja nüüd on üks neist stsenaariumitest päriselt realiseeruma hakanud! 


Margus Pauts, müügijuht

Võtan kaasa parema oskuse avatult ja kogu südamega kuulata, ilma ühtegi lahendust pakkumata. Võtan kaasa selgema arusaama enda väärtustest, piiravatest uskumustest ja nende ümberpööramisest. Rohkem enda väärtustamist ja tingimusteta armastamist.

Liis Tammesalu, logopeed

Detailid

Toimumisaeg ja koht

16.-18. detsembril 2022 Põlvas

Alustame reedel kell 12 ja lõpetame pühapäeval kella 16 paiku

Keskkond

Õdus keskkond olemiseks, mõtlemiseks ja aruteludeks Pesa hotellis. 

Peavarju, toidu jm taolise pärast ei pea muretsema. Toitume tervislikult ja läheneme tegevustele ka tervislikult. 

Sisu

Sarnasel teel astuvad kaaslased annavad retriidile oma näo ja sisu.

Teeme erinevaid harjutusi ja coachinguid süvitsiminekuks – tegutseme nii ümbritseva keskkonna, väärtuste ja uskumuste tasandil, nii tänasest andmeid kogudes ja analüüsides kui tulevikku vaadates.

Omavahelised arutelud peegelduste ja kõrvalpilgu vahetamiseks erinevates formaatides ja erinevates keskkondades. Et arutelud on sügavad, on teil võimalus jääda üksteisele toeks palju pikemaks kui need kolm päeva. 

Iseolemise aeg endasse süüvimiseks ja aja peatamiseks – mõtiskledes, kirjutades, visualiseerides, mediteerides, õues jalutades. 

Varase seadistaja hind

kuni 05.12.2022

339.-

Hilise seadistaja hind

alates 26.11.2022

390.-

Registreerumine läheb lukku 11. detsembril!

Registreeru retriidile 16-18. detsembrini Põlvas!

Soovid lisainfot?

Kirjuta retriit@headflow.ee

Vaata 7. juulil toimunud FB-live’i kompassi seadistamisest
(klõpsa ikoonil)

Vaata 3. augustil toimunud FB-live’i tööalastest väärtustest ja uskumustest

(klõpsa ikoonil)

    Anna enda huvist aegsasti märku, kohtade arv on piiratud!

    Anna huvist märku kindlasti ka siis, kui retriidi kuupäevad sulle ei sobi. Uue aasta retriidid saavad ka jõuluks kalendrisse.

    Kirjuta retriit@headflow.ee